top of page
Kolarstwo górskie nad jeziorem

Stowarzyszenie

Klub 80 Rowerów - Kraków

Chcesz być na bieżąco?

Czym jest Stowarzyszenie?

Stowarzyszenie Klub 80 Rowerów - Kraków. Zrzesza on wszystkie osoby, które kochają jeździć na rowerze i chcą poznać ludzi z podobną pasją. To społeczność ludzi, którzy lubią jeździć w grupie, chcą  aktywnie spędzać czas wolny. Jak również osób, które szukają towarzystwa do roweru.

 

Jednodniowe wycieczki organizowane w są BEZPŁATNE. Nie musisz się na nic deklarować. Przyjedź i zobacz jak spędzamy czas na rowerze. Poznaj nowych ludzi i korzystaj w przyszłości z rabatów, zniżek. To również baza ludzi, z którymi możesz umówić się na krótki rowerowy wypad.

 

Czy aby wziąć udział w wycieczce należy być oficjalnym członkiem Klubu?

W organizowanych przez klub wycieczki każdy może wziąć udział. Decydując się na wycieczkę klubową, z automatu akceptujesz Regulamin.

 

Jednak zapisując się jako członek Stowarzyszenia możesz korzystać z kilku profitów wynikających z tego faktu:

– każdy członek otrzymuje wyjątkową koszulkę Stowarzyszenia

– możemy korzystać z rabatów w miejscach, w których udało nam się nawiązać współpracę z właścicielami

Więcej informacji znajdziecie na głównej stronie w zakładce „Zniżki”

Ponadto co roku staramy się organizować dłuższe wypady rowerowe tylko dla członków oficjalnych. Przynależność do klubu to również utożsamianie się z naszą działalność. Jeżdżąc w koszulkach stajemy się rozpoznawalną grupą rowerzystów.

 

Kto może zostać oficjalnym członkiem Stowarzyszenia?

Dołączyć praktycznie może każdy! Jednak należy spełnić kilka wymogów. Aby zostać oficjalnym członkiem należy:
– wziąć udział w minimum 3 wycieczkach organizowanych w ramach Stowarzyszenia

– założyć konto na stronie Stowarzyszenia i zgłosić chęć przystąpienia oficjalnie koordynatorowi, przewodnikowi poprzez kontakt FB, e-mail, chat, lub na najbliższej wspólnej wycieczce.

– Po otrzymaniu deklaracji przystąpienia w roli członka Stowarzyszenia (otrzymasz ją e-mailem lub poprzez chat) proszę wypełnić ją i przekazać scan koordynatorowi poprzez panel chatu lub wysyłając go na adres e-mail stowarzyszenie@klub80rowerow.int.pl
– wpłacić na konto Stowarzyszenia składkę członkowską w ciągu 14 dni.

O przyjęciu w poczet Członków Zwyczajnych i Wspierających Stowarzyszenia kandydat zostanie poinformowany przez: pocztę elektroniczną, telefonicznie lub w wiadomości SMS.

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Klub 80 Rowerów - Kraków
os. Bohaterów Września 84A/57
31-621 Kraków
nr konta: PL 54 1870 1045 2083 1070 0660 0001

Po dokonaniu przelewu potwierdzenie wpłaty proszę przekazać na adres
e-mail: stowarzyszenie@klub80rowerow.int.pl , poprzez swój profil na panelu uczestnika lub chat.

Czy formalne przystąpienie zobowiązuje?

Przystąpienie do bycia członkiem Stowarzyszenia nie zobowiązuje. W każdej chwili można z klubu się wypisać. Wystarczy nie przedłużyć członkostwa, nie wpłacając składki za kolejny rok.
§ 3 pkt 11 
Członkowie wspierający i honorowi nie posiadają biernego oraz czynnego prawa wyborczego, mogą jednak brać udział z głosem doradczym w zebraniach władz Stowarzyszenia, poza tym posiadają takie prawa i obowiązki jak członkowie zwyczajni.


§ 3 pkt 12 Członek wspierający ma obowiązek wywiązania się z zadeklarowanych świadczeń, przestrzegania statutu oraz uchwał władz Stowarzyszenia. Więcej informacji można znaleźć w statucie Stowarzyszenia dostępnym na stronie stowarzyszenia https://klub.80rowerow.pl

Kolarstwo górskie
About
Contact
bottom of page